cicekpostasi
Arananlar: Orkide , Gül , Papatya , Teraryum , Lilyum, Saksı çiçeği
üye girişi
Üye girişi
üye ol
Üye ol
sipariş takip
Sipariş takip

Belçika çiçek siparişi - online çiçek gönder


Belçika ve dünyada çiçek teslimatı


Çiçek Postası ile Belçika'ya ve dünyanın her yerine Çiçek Gönderin. 100 000'den fazla çiçekçiden oluşan uluslararası ağımız sayesinde, size tüm ülkede ve uluslararası alanda hızlı ve kolay bir şekilde çiçek gönderme imkanı sunuyoruz. Güller, laleler, orkideler ve çok çeşitli mevsimlik çiçekler, geniş çiçekçi ağımız sayesinde tüm yıl boyunca taze çiçekler gönderir. En kaliteli taze çiçekler ve hediye setleri sunma konusundaki 33 yıllık bilgi birikimimizle tüm siparişlerimizde sevgi ve duyguları ulaştırmaktır.
Ürün çeşitliliğimiz, ister mutlu, ister hüzünlü, ister özel bir gün olsun, her durum için uygun bir buketden oluşur.

Doğum günü çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri, romantik çiçekler ve hatta cenaze çiçeklerinin yanı sıra Anneler Günü çiçekleri, Noel çiçekleri ve Sevgililer Günü çiçekleri gibi özel günlere özel ürünlerimiz de bulunmaktadır.


Brüksel'e çiçek göndermek ister misiniz?


Belçika'daki ve dünyadaki başka bir şehirde mi? Ulusal ve uluslararası çiçekçi ağları ile işbirliği içinde çalışıyoruz.
Diyelim ki Anvers'te yaşıyorsunuz ve Brüksel'e çiçek göndermek istiyorsunuz. Sitemizde bir buket taze çiçek seçeceksiniz,
ve tarihi ve teslimat adresini seçin. Bizim tarafımızda, siparişinizi bizimle birlikte çalışan Brüksel çiçekçisine nakletmekle ilgileneceğiz ve bu çiçekçi siparişinizi mümkün olduğunca fotoğrafa benzer şekilde oluşturmak ve siparişinizi doğrudan sevdiklerinize teslim etmekle ilgilenecek. Bruges, Ghent, Namur veya Liege'de çiçek teslimatı da elbette mümkündür Çiçek Postası sayesinde bu kadar kolay. Sevgiyle gönderildi!


Aynı gün çiçek göndermek? Evet, Çiçek Postası ile haftanın 7 günü mümkündür.


Katılamadığınız özel bir gününüz var mı? Biz senin için burdayız. Buketlerimiz, çiçek aranjmanlarımız, bitkilerimiz ve hediyelerimizin çoğu için Belçika'da çiçekçilerin bulunduğu herhangi bir yere aynı gün teslimat sunuyoruz.

Pazartesi ve Cumartesi günleri saat 14:00'e (Salı-Cuma) kadar ve öğleden önce sipariş verirseniz, Çiçek Postası çiçekçilerimiz yine aynı gün teslim edebilir. Pazar günü henüz aynı gün teslimat yapamıyoruz, ancak iyi haber şu siparişinizi Cumartesi öğleden önce verirseniz, çiçeklerinizi Pazar günü de teslim edebiliyoruz.


Belirli bir zamanda teslimat varmı?


Cenaze çiçekleri için belirli teslimat süreleri garanti edilmektedir, ancak diğer buketler veya çiçek aranjmanları için maalesef garanti edilememektedir. Alıcının çiçekleri almasını istediğiniz zamanı bize söylemek ister misiniz! Çiçekçimiz bunu dikkate almak için elinden geleni yapacaktır ancak ne yazık ki çiçeklerin tam zamanında teslim edileceğini garanti edemeyiz.


Belçika komşu ülkeler ; • Fransa çiçek siparişi

 • Almanya çiçek siparişi

 • Lüksemburg çiçek siparişi

 • Hollanda çiçek siparişi

 • çiçekçiler - çiçek yollama- çiçek yolla - çiçekçi

  Faydalı bilgiler
  Kart mesajları
  Bunları biliyormusunuz
  Gece çiçekçi
  Önemli
  Çiçek postası bonus
  Teslimat koşulları
  Gizlilik Sözleşmesi
  Doğa
  İstanbul
  Çiçekçiliğin tarihi
  Çiçeklerin dili
  Kurumsal
  İletişim
  Bayilik başvuru formu
  Bizi tanıyın
  Banka hesaplarımız
  Guruplarımız
  facebook.com
  Twitter.com
  İnstagram.com
  Blog
  Türkiyenin en kapsamlı çiçekçi mağazasına hoş geldiniz tüm dünya üzerinde bulunan etkin dağıtım ağımız ile siz değerli çiçek severlere her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.. 7/24 dünyanın her yerine çiçek siparişi verebilirsiniz tüm çiçek siparişleriniz çiçek postası garantisi ile teslim edilmektedir avantajlarımızdan yararlanmak isterseniz üyelik sistemimizden faydalanabilirsiniz indirimlerimizi ve teslimat sonrası siparişlerinizi çok daha kolay takip edebilirsiniz

  ÇİÇEK

  Çiçek doğada bulunan bitkilerin üreme organlarıdır.
  Güzel kokuları ile böcekleri cezp ederek kendilerine çeker ve tozlaşma ile üremenin oluşmasını sağlarlar Neredeyse her bitkinin bir çeşit çiçeği vardır.
  Böceklerin veya rüzgarın, doğal olayların yardımıyla, bu çiçekler doğaya yayılır ve üreme sağlanır.

  Bitkilerin nesillerini devam ettirmesi için gereken üreme organı olan çiçekler aynı zamanda insanların hayatında da önemli bir yere sahiptir İnsanlar da duygularını ifade etmek için çiçekleri kullanırlar çoğunlukla.
  Dünya üzerinde yaklaşık olarak 400.000 milyon çiçek türü tanımlanabilmiştir ve bu rakam sürekli artmaktadır. Bunlardan, insanlar arasından en çok rağbet gören çiçek türleri, neredeyse tüm çiçekçilerde bulunabilen, gül, papatya, orkide, yasemin, zambak, sümbül, lale, menekşe, gelincik gibi çiçeklerdir.
  Bu çiçekler aynı zamanda insanların birbirlerine iyi niyet ve duygularını gösterebileceği bir araç olarak da kullanılmaktadır.

  Örneğin gülün, renklerine göre halk arasında bir çok anlam ifade ettiği kabul edilmiştir. Örnek olarak kırmızı gül sevgi ve aşkı belirtirken, beyaz gül ise saflığı, sarı gül de ayrılığı temsil etmektedir.
  Genelde hasta ziyaretine giderken bir buket çiçek almak, kutlamalara çelenk şeklinde çiçekler göndermek suretiyle insanlar çiçekleri kullanmaktadırlar.
  Ayrıca çiçekler, bulunulan ortamı güzelleştiren hatta güzel kokmalarını sağlayan bitkilerdir.
  İnsanlar evlerinin bahçelerinde çiçek yetiştirirler.
  Bunun sebebi güzel bir bahçesinin olmasını sağlamak ve evinden duyduğu mutluluğu ve iç huzurunu arttırmaktır. Çünkü insan evinin bahçesine çıktığında rahatlamak ve daha mutlu olmak ister.

  Aynı zamanda evin içinde de çiçek yetiştirilebilir. Bu da evin çok daha güzel görünmesini sağlayacaktır.Çiçeklerin afrodizyak etkileri vardır Bu etki insanların daha mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle çiçekler insanları hem içsel olarak hem de görüntü olarak mutlu hissettirirler.
  Çiçekler fotosentez ile ortama oksijen yayarlar.
  Bu nedenle güneş ışığına muhtaçtırlar. Güneş görmeyen yerde çiçekler yaşayamazlar ve çok daha çabuk solarlar. Gündüzleri, ortamdaki karbondioksiti alıp fotosentez sonucu oksijen veren çiçekler, ortamdaki oksijen miktarını arttırdıkları için insanlarda ferahlama ve rahatlama sağlarlar. Ancak unutulmaması gereken çok önemli bir nokta ise, çiçeklerin geceleri, fotosentezin tersi olarak solunum yapmaları yani oksijen alıp karbondioksit vermeleridir.

  Bu nedenle geceleri, çiçeklerin bulunduğu ortamlarda oksijen miktarı azalır. Geceleri, çiçeklerin bulunduğu ortamlarda uyumamak gerekir ki eğer uyunursa insan kalktığında kendini çok yorgun hissedebilir.Çiçekler güneş ışığı gibi, toprağa da muhtaçtırlar.

  Çünkü topraktan yaşaması için gerekli olan vitamin ve mineralleri kökleri vasıtasıyla alırlar.
  Çiçekler topraktan ayrılırsa çabucak solarlar. Beslenemeyen her canlının öleceği gibi, çiçekler de solar, sertleşir ve ölürler. Bu nedenle topraktan ayrılan çiçeklerin ömrü kısadır.
  Çiçeklerin, topraktan ayrıldıktan sonra ömrünü uzatmak için suyuna tuz atmak, buzdolabına koymak vb.. yöntemler kullanılmaktadır.
  Tabi ki bazı kimyasallar da çiçeklerin ömürlerini bu noktada uzatabilmektedirler.
  Ancak çiçekler en güzel kokularını ve görüntülerini koparılmadan önce, doğal ortamlarında vermektedirler.