Doğum günü çiçekleri

1 - Haziran - 2013
Kategori :doğum gününe çiçek , doğum günü sözleri
Yaşam süprizlerle doludur.Acısıyla, tatlısıyla.Çevrendeki insanlarla mutluluğu paylaşmak yaşamak harika bir duygu,önemli olan umutla inançla güzelliklere koşmaktır.

İnsanların kendilerini özel hissettikleri günlerdir.herkesten farklı davranılmasını bekler bu günün içerisinde olanlar.Unutulduğu zaman üzüntü hatırlanıldığı zamanda mutluluk veren bir gündür.

Hediye alma sorunsalına sürükler insanı.arkadaşlarınla ve sevdiklerinle birlikte geçiriyorsan en mutlu gün bugündür senin için.

sevdiklerinizle birlikte en güzel zamanı paylaştığımız anlardan biridir doğumgünleri,kişiyi özel ve değerli kıldığını gösterir,hediye alınması insanı mutlu eder içinden gelerek yaptığının göstergesidir ufacıkta olsa,iyki doğdun iyki varsın sözleri hoş eder insanı.

İnsanın geriye dönüp baktığında adeta kendi miladını yaşaması gibidir, doğumgünü kutlamak ,kimileri için gereksiz, bir anlam katıyorsa olması güzeldir, yılda bir kere bile olsa,kutlamak güzeldir sevdiklerinle beraber,hatılanmak güzeldir küçük bir hediye ne olabir bir demet çiçek ve iyi ki doğdun demek yeterli gelir mutlu etmeye tüm sevdiklerimizi.Yeter ki hatırlandığını bilmesi yeter.!!!!
Yorumlar...
@cicekpostasi.com tüm hakları saklıdır