Difembahya saksı çiçeği (dieffenbachia camilla flower)

14 - Aralık - 2022
Kategori :Difembahya saksı çiçeği(dieffenbachia camilla flower),Difembahya saksı çiçeği siparişi
Difembahya saksı çiçeği (dieffenbachia camilla flower)
Difembahya saksı çiçeği (dieffenbachia camilla flower)

Difembahya camila saksı çiçeği (Dieffenbachia Camille) bulabileceğiniz en rahat bitkilerden biridir. Gölgeli bir yeri tercih ederler, ancak parlak ışıkta gelişirler ve genellikle oldukça nemli kalmayı severler. Genellikle Difembahya olarak bilinirler, nemi severler ama neredeyse her koşulda büyümeyi başarırlar!

Difembahya camila saksı çiçeği (Dieffenbachia Camille) kenarlarında koyu yeşil ile çekici bir şekilde işaretlenmiş, merkezde beyaza dönüşen büyük, oval yaprakları olan, yaprak dökmeyen çok yıllık bir kültivardır. Difembahya camila saksı çiçeği (Dieffenbachia Camille) olarak da bilinen bu, bitkinin yutulması halinde geçici olarak konuşamamaya neden olabilen zehirlenme etkisine atıfta bulunur. Bu çeşit tipik olarak yaklaşık 80 cm yüksekliğe kadar büyür.

Uzun süreli parlak güneş ışığı yapraklara zarar verebilir, bu nedenle Kuzey ve Güney Amerika ve Batı Hint Adaları'ndaki tropikal orman habitatlarından kaynaklanan kısmi gölgede en iyi sonucu verir. Çiçekler, krem-yeşil spathes ile çevrili dik sivri uçlarda taşınır. Ekimde nadiren görülmelerine rağmen, yılın herhangi bir zamanında ortaya çıkabilirler. Bununla birlikte, doğru yetiştirme koşulları göz önüne alındığında, sizi şaşırtabilirler! Tüm parçalar yutulduğunda zehirlidir ve bitki özü ciltte tahrişe neden olabilir.

Difembahya saksı çiçeği siparişiYorumlar...
@cicekpostasi.com tüm hakları saklıdır