cicekpostasi
Arananlar: Orkide , Gül , Papatya , Teraryum , Lilyum, Saksı çiçeği
üye girişi
Üye girişi
üye ol
Üye ol
sipariş takip
Sipariş takip

Yakacık çiçek siparişi - online çiçek gönder


YAKACIK çiçek SİPARİŞİ GÖNDERİM YOLLAMA SEPETİ


ÇİÇEK POSTASI YAKACIK sayfasına hoş geldiniz YAKACIK çiçek gönderimlerinizde doğru adres YAKACI çiçek siparişi veya diğer adıyla YAKACIK çiçek postası sizlere en taze çiçekler özgün ürün tasarımları ile 7/24 hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürüyor.

YAKACIKTA yaşayan sevgili,eş,arkadaş,yaren ve tüm sevdiklerinizi unutmamanız edına kurulmuş olan çiçek postası hep bir tık uzağınızda yakacıkta yaşayan düm yakınlarınızın yanında sizleri en özel günlerinizde edn özel şekilde temsil etmekten mutluluk duymakla birlik te hep yakacık ta çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir.

YAKACIK TA çiçekçi arıyorsanız...!YAKACIK ta doğru adresçiçek postası 1999 yılında kurulmuş olan çiçek postası 7/24 online hizmet vermektedir.
Tüm görüş ve önerileriniz için lütfen 0850 255 30 55 nolu müşteri hattımız ile iletişim kurabilirsiniz.


YAKACIK TANIYALIM


İstanbul Kartal ilçesinin kuzeyinde bulunan Uğur Mumcu, Soğanlık, Kurfalı semtleri tarafından çevrili Ayazma sı ile meşhur ayrıca Kartal ın en yüksek tepesi olan Aydos Tepesi'ne ve bu tepenin üzerinde bir kent ormanına sahip İstanbulun Balkonu diye anılan yerleşim merkezi.

Tarihsel olarak oldukça eski bir yerleşim alanıdır. Bizans dönemi ve Osmanlı Döneminde sayfiye yerleşimi olarak kullanılmıştır Özellikle Osmanlı nın son dönemlerinde 1700'lü yıllar sonrasına ait hâlâ ayakta duran tarihi eseri bulunmaktadır. Osmanlı Saray mensubu ve Paşalarının yazlık amacı ile kullandıkları köşkler bulunmaktadır. Bunlar içinde en bilineni Kaptan-ı Derya Hasan Paşa'ya Bahriye Nazırı ait olan taş köşktür Taş köşk ün yıkılmasından sonra yerine yapılan konutların yanına birebir aynısı yeniden inşa edilmektedir Hasan Paşa nın bölgeye yapmış olduğu katkılar sonucu halk onun adını taşıyan bir ilköğretim okulu da yaptırmıştır.

Bir diğer önemli kalıntı ise Zeynep Sultan tarafından Sema Hatun adına yapılan hayrat çeşmesidir. Asırlık Çınar ağaçları hala günümüzde yaşayan ender yaşam alanlarıdır Merkez bozulmamakla birlikte yerleşen nüfusun merkez çevresinde oluşturdukları yeni mahalleler eski zeytinlik, üzüm bağları ve ormanlık alanlar yok edilerek kurulduğu için İstanbul'un betonlaşmasından nasibini almıştır Cumhuriyet in ilk yıllarında genişlemeye başlayan semtte ağırlıklı olarak Ermeni ve Rum kökenli vatandaşlarımızın yaşıyor olmasına rağmen barış ortamında hep birlikte yaşamaya iyi bir örnek teşkil etmişlerdir. Ancak günümüzde bu bölgede yaşadığı bilinen Ermeni ve Rum kökenli birileri bulunmamakla beraber gün geçtikçe doğu kökenli vatandaşlarımızın sayısı artmaktadır.

Bugün yeşil alanlar bir bir yok olmakta, semtin karakteristik tüm özellikleri kaybolmaktadır. Bilinçsiz kentleşme, aşırı göç dalgası sebebiyle; eski halinden çok şey kaybetmiş olan Yakacık'tan sadece ve sadece Ayazma çay bahçeleri kalmıştır.

Yakacık çiçekçiler - Yakacık çiçek yollama- Yakacık çiçek yolla - Yakacık çiçekçi

 
Türkiyenin en kapsamlı çiçekçi mağazasına hoş geldiniz tüm dünya üzerinde bulunan etkin dağıtım ağımız ile siz değerli çiçek severlere her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.. 7/24 dünyanın her yerine çiçek siparişi verebilirsiniz tüm çiçek siparişleriniz çiçek postası garantisi ile teslim edilmektedir avantajlarımızdan yararlanmak isterseniz üyelik sistemimizden faydalanabilirsiniz indirimlerimizi ve teslimat sonrası siparişlerinizi çok daha kolay takip edebilirsiniz