cicekpostasi
Arananlar: Orkide , Gül , Papatya , Teraryum , Lilyum, Saksı çiçeği
üye girişi
Üye girişi
üye ol
Üye ol
sipariş takip
Sipariş takip

çiçek siparişi - online çiçek gönder

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu CicekPostasi.com


Sizlere bir kaç tık mesafesindeyiz. 7/24 en özel günleriniz için biz hep buradayız. Cicekpostasi.com tarafından Çiçek Teslimat ile Dünyanın En Sevilen Çiçekçi Çiçek Siparişi!
Cicekpostasi.com'dan çevrimiçi çiçek siparişi vermek için daha iyi bir yer yok. İster güller , orkideler, hediye sepetleri, bonsai ağaçları, çiçekli bitkiler veya düğün buketleri gibi çiçekler ve hediyeler satın almak isteyin , en yüksek kalitede çiçeklere ve tam olarak sipariş ettiğiniz şeyi yapabilecek en yetenekli çiçekçilere sahibiz. Cicekpostasi.com'dan gerçekten orijinal çiçekler ve hediyelerle sevdiklerinizi nerede olursa olsun gözlerini kamaştırın ve sevindirin.


Hızlı Çiçek Teslimatı ve Mükemmel Müşteri Hizmeti


Aynı gün çiçek teslimatı her mevsim her mevsim mevcuttur: ilkbahar, kış, yaz ve sonbahar. Aynı gün teslimat için çiçek göndermek için, tek yapmanız gereken siparişinizi aşağıdaki saatlerde hediye alıcısının saat dilimine yerleştirmektir: hergün 09:00 ile 00:00 arasında. Müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir hediye veya çiçek siparişinde size yardımcı olmak için bekliyor. Tatlımınıza kırmızı güller gönderiyor, doğum gününü kutluyor veya duygusal hisseden birine iyi bir hediye gönderiyor olun, sorularınız varsa ekibimizin cevapları var! Sadece 0532 592 11 55 ve 0850 255 30 55 numaralı telefonlarımızı arayın veya online çiçek siparişi verin. Hayatın en anlamlı anlarını kutlamak için mükemmel çiçek, bitki veya hediye bulmanıza ve sunmanıza yardımcı olacağız - doğum günü hediyesi önerilerinden,yıldönümü çiçek aranjmanları seveceğiniz kesin.

Sempatik hediyeler ve çiçekleri , deneyimli Danışma ekibimiz 0532 592 11 55 ve 0850 255 30 55 de size yardımcı olmaya hazırız.



Tüm özel Günler için Çiçek Siparişi


Hediyeler ve çiçekler için çevrimiçi alışveriş yaparken veya Anneler Günü veya Sevgililer Günü gibi özel günler için en iyi seçimdir . En iyi çiçek aranjmanları , güller, karışık buketler, meyve aranjmanları, gurme sepetleri ve diğer hediyeler arasından mükemmel hediyeyi seçin . Çok çeşitli renkler, boyutlar ve mevsimsel temalar ile herkes için çiçek ve hediye satın alabilirsiniz. Aynı gün hediye teslimatı ile son dakika hediyeleri için de kaynağınız biziz!

Kutlamalar programına katıldığınızda, tüm çiçekleriniz ve hediyelerinizde Ücretsiz Kargo / Servis Ücreti olmadan tüm yıl boyunca mutlu olun.


Uluslararası Çiçek Gönder


Türkiye çiçek gönderimi ve tüm dünya çapında çiçek teslim yapıyoruz. Uluslararası çiçek göndermek istiyorsanız , en içten iletilerinizi iletmek için bize güvenin. Yerel çiçekçiler ve çiçek yetiştiricileri ile ortaklığımız nedeniyle, buketlerin en taze ve zamanında teslim edilmesini sağlayabiliyoruz. Çiçek aranjmanlarımız ustaca oluşturulmuş ve profesyonel çiçekçiler tarafından mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir.

Güvenilir Çiçekçiler tarafından garanti edilen taze çiçekler
1999'da Cicekpostasi.com'un kurucusu ve CEO'su nebi dağdelen, ilk perakende çiçekçi dükkanını açtı ve insanların doğum günleri , yıldönümleri ve diğer özel günler için çiçek alma şeklini sonsuza kadar değiştirdi . 20 yılı aşkın bir süredir tutkumuz, gül ve orkidelerden lale'ye kadar aynı gün veya ertesi gün teslimatı için mevcut en iyi güzel çiçek ve aranjmanları göndererek, hayatınızdaki önemli insanlarla bağlantı kurmanıza ve kendinizi ifade etmenize yardımcı olmak olmuştur. karanfil ve papatyalar. % 100 Memnuniyet Garantimiz tarafından desteklenen kalite ile , her durum için mükemmel olan bitkiler, hediye sepetleri , gurme yiyecekler bulabilirsiniz .


Türkiye'nin En İyi İnternet çiçekçi mağazası


Cicekpostasi.com, çiçekçi arıyor olsanız da, tüm hediye ihtiyacına çözümler sunmaktan gurur duyar türkiye genelinde ve dünya çapında teslimat.


çiçekçiler - çiçek yollama- çiçek yolla - çiçekçi

Faydalı bilgiler
Kart mesajları
Bunları biliyormusunuz
Gece çiçekçi
Önemli
Çiçek postası bonus
Teslimat koşulları
Gizlilik Sözleşmesi
Doğa
İstanbul
Çiçekçiliğin tarihi
Çiçeklerin dili
Kurumsal
İletişim
Bayilik başvuru formu
Bizi tanıyın
Banka hesaplarımız
Guruplarımız
facebook.com
Twitter.com
İnstagram.com
Blog
Türkiyenin en kapsamlı çiçekçi mağazasına hoş geldiniz tüm dünya üzerinde bulunan etkin dağıtım ağımız ile siz değerli çiçek severlere her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.. 7/24 dünyanın her yerine çiçek siparişi verebilirsiniz tüm çiçek siparişleriniz çiçek postası garantisi ile teslim edilmektedir avantajlarımızdan yararlanmak isterseniz üyelik sistemimizden faydalanabilirsiniz indirimlerimizi ve teslimat sonrası siparişlerinizi çok daha kolay takip edebilirsiniz

ÇİÇEK

Çiçek doğada bulunan bitkilerin üreme organlarıdır.
Güzel kokuları ile böcekleri cezp ederek kendilerine çeker ve tozlaşma ile üremenin oluşmasını sağlarlar Neredeyse her bitkinin bir çeşit çiçeği vardır.
Böceklerin veya rüzgarın, doğal olayların yardımıyla, bu çiçekler doğaya yayılır ve üreme sağlanır.

Bitkilerin nesillerini devam ettirmesi için gereken üreme organı olan çiçekler aynı zamanda insanların hayatında da önemli bir yere sahiptir İnsanlar da duygularını ifade etmek için çiçekleri kullanırlar çoğunlukla.
Dünya üzerinde yaklaşık olarak 400.000 milyon çiçek türü tanımlanabilmiştir ve bu rakam sürekli artmaktadır. Bunlardan, insanlar arasından en çok rağbet gören çiçek türleri, neredeyse tüm çiçekçilerde bulunabilen, gül, papatya, orkide, yasemin, zambak, sümbül, lale, menekşe, gelincik gibi çiçeklerdir.
Bu çiçekler aynı zamanda insanların birbirlerine iyi niyet ve duygularını gösterebileceği bir araç olarak da kullanılmaktadır.

Örneğin gülün, renklerine göre halk arasında bir çok anlam ifade ettiği kabul edilmiştir. Örnek olarak kırmızı gül sevgi ve aşkı belirtirken, beyaz gül ise saflığı, sarı gül de ayrılığı temsil etmektedir.
Genelde hasta ziyaretine giderken bir buket çiçek almak, kutlamalara çelenk şeklinde çiçekler göndermek suretiyle insanlar çiçekleri kullanmaktadırlar.
Ayrıca çiçekler, bulunulan ortamı güzelleştiren hatta güzel kokmalarını sağlayan bitkilerdir.
İnsanlar evlerinin bahçelerinde çiçek yetiştirirler.
Bunun sebebi güzel bir bahçesinin olmasını sağlamak ve evinden duyduğu mutluluğu ve iç huzurunu arttırmaktır. Çünkü insan evinin bahçesine çıktığında rahatlamak ve daha mutlu olmak ister.

Aynı zamanda evin içinde de çiçek yetiştirilebilir. Bu da evin çok daha güzel görünmesini sağlayacaktır.Çiçeklerin afrodizyak etkileri vardır Bu etki insanların daha mutlu hissetmelerini sağlamaktadır. Bu nedenle çiçekler insanları hem içsel olarak hem de görüntü olarak mutlu hissettirirler.
Çiçekler fotosentez ile ortama oksijen yayarlar.
Bu nedenle güneş ışığına muhtaçtırlar. Güneş görmeyen yerde çiçekler yaşayamazlar ve çok daha çabuk solarlar. Gündüzleri, ortamdaki karbondioksiti alıp fotosentez sonucu oksijen veren çiçekler, ortamdaki oksijen miktarını arttırdıkları için insanlarda ferahlama ve rahatlama sağlarlar. Ancak unutulmaması gereken çok önemli bir nokta ise, çiçeklerin geceleri, fotosentezin tersi olarak solunum yapmaları yani oksijen alıp karbondioksit vermeleridir.

Bu nedenle geceleri, çiçeklerin bulunduğu ortamlarda oksijen miktarı azalır. Geceleri, çiçeklerin bulunduğu ortamlarda uyumamak gerekir ki eğer uyunursa insan kalktığında kendini çok yorgun hissedebilir.Çiçekler güneş ışığı gibi, toprağa da muhtaçtırlar.

Çünkü topraktan yaşaması için gerekli olan vitamin ve mineralleri kökleri vasıtasıyla alırlar.
Çiçekler topraktan ayrılırsa çabucak solarlar. Beslenemeyen her canlının öleceği gibi, çiçekler de solar, sertleşir ve ölürler. Bu nedenle topraktan ayrılan çiçeklerin ömrü kısadır.
Çiçeklerin, topraktan ayrıldıktan sonra ömrünü uzatmak için suyuna tuz atmak, buzdolabına koymak vb.. yöntemler kullanılmaktadır.
Tabi ki bazı kimyasallar da çiçeklerin ömürlerini bu noktada uzatabilmektedirler.
Ancak çiçekler en güzel kokularını ve görüntülerini koparılmadan önce, doğal ortamlarında vermektedirler.